GINO PARADISE Bešeňová

Celoročná prevádzka termálneho kúpaliska v Bešeňovej vám ako návštevníkom umožňuje vybrať si čas návštevy podľa vlastného želania.

V rámci doplnkových služieb si môžete dopriať relaxačné masáže, obed v reštaurácii či posedenie si v mokrom bare alebo vo výrivom bazéne.

GINO PARADISE Bešeňová je situovaný do pekného prírodného prostredia, návštevník má výhľad na okolité pohoria a prírodné atrakcie.

Celý areál a služby v ňom poskytované vo vás zanechajú pocit zdravia a oddychu, i preto tieto kúpele patria v súčasnosti medzi najvyhľadávanejšie strediská cestovného ruchu na Slovensku.

GINO PARADISE Bešeňová obsahuje vonkajšie bazény s geotermálnou vodou a vodnými atrakciami, pri ktorých zažijete luxusný relax. Vnútorné bazény obsahujú číru vodu, ktorá je neustále ohrievaná. Oddych sa dá rovnako vychutnať vo Vitálnom svete – Wellness centre, kde sú k dispozícii sauny a inhalácie. Relax centrum zasa výborne poslúži na uvoľnenie tela pomocou masáži.

Pre návštevníkov je pripravených šesť bazénov v ktorých je voda ochladzovaná tak, aby splnila očakávanie kúpajúcich sa a aby aj pôsobila príjemne a osviežujúco na každého návštevníka termálného kúpaliska.

OTVÁRACIE HODINY AREÁLU

denne 10:00 – 21:00 hod.

WELLNESS & SPA

denne 10:00 – 21:00 hod.

(ukončenie prevádzky wellness & spa 20:45 hod.)

RELAX CENTRUM

denne 10:00 – 20:30 hod.
Účinky vody

Termálna voda v Thermal parku v Bešeňovej má blahodarné účinky na ľudský organizmus, predovšetkým na pohybové a urologické ústrojenstvo a tiež aj priaznivé kozmetické účinky.

Pobyt na termálnom kúpalisku priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo, najmä na jeseň, v zime a na jar. Termálnu voda je odporúčaná hlavne ľuďom, vystaveným každodennému stresu.

Skúsenosti, recenzie – kúpalisko v Bešeňovej
Máte svoje osobné skúsenosti s týmto termálnym kúpaliskom alebo chcete niečo ďalším návštevníkom vhodné doporučiť? Napíšte o tom v komentároch niečo viac.

Vložiť komentár