Veľký Meder – termálne kúpalisko

THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi

Areál kúpaliska Veľký Meder je obklopený rozsiahlym lesoparkom a svojim návštevníkom ponúka bohaté možnosti na oddych i športové vyžitie.
Okrem viacerých bazénov sú tu k dispozícii dva tobogany, veľká pláž, minigolf, reštaurácia, stánky rýchleho občerstvenia, plážové volejbalové ihrisko.

Nový krytý rekreačný komplex je otvorený celý rok medzi 9.00 a 21.00 h. Vodná plocha krytého bazénu s atypickým tvarom má rozlohu 300m2 a jeho hĺbka je 1,3m a polodkrytý sedací bazén s vyššou teplotou vody vytvára ideálne podmienky na oddych a relaxovanie pre každého návštevníka.

Rekreačný bazén s hydromasážami a vodopádmi
Bazén sa nachádza vo vonkajšom areáli kúpaliska. Zastrešená časť chráni návštevníkov pred slnečnými lúčmi.Vodotrysky a vodopády poskytnú masáž pokožky a celého tela. Bazén s termálnou vodou, ktorá má účinky na pohybové ústrojenstvo i ľudský organizmus, ponúka možnosť relaxu a regenerácie

Rodinný a zábavný bazén
Tento bazén s klesajúcim dnom získal medzi rodičmi a deťmi prvé miesto. V interaktívnom vodnom ihrisku s „Vodnou vežou“ sa nachádzajú vodopády, vodné sprchy, 500 litrové vedro, vodné clony, vodné delá, kĺzačky a okolo bazéna oddychový priestor s lehátkami a barom.

V Thermal Corvinus Veľký Meder je použitie všetkých 8 bazénov, tobogánu, športových ihrísk v cene vstupenky. Ubytovanie – ponúka aj ubytovanie vo svojich izbách s príslušenstvom na poschodí administratívnej budovy prakticky nad rekreačným bazénom vo vnútri areálu vo veľmi výhodnej cenovej relácii.

THERMAL CORVINUS Veľký Meder môžete využívať po celý rok aj počas štátnych sviatkov

Otváracie hodiny:
Pondelok – Nedeľa: 09:00 – 21:00

Pozor: Ceny sa počas letnej sezóny a cez víkendy/sviatky zvyšujú
 

Termálne kúpalisko Veľký Meder – účinky vody

Termálna voda na kúpalisku Veľký Meder ma priaznivé liečivé účinky na liečenie kĺbových ochorení, ochorení chrbtice a svalových únav a celkovo prispieva k regenerácii organizmu. Pramení z hĺbky 1.500 m, z dvoch vrtov (jedného vrtu vyviera voda s teplotou 56,5 °C, z druhého vrtu 76,5 °C).

Skúsenosti, recenzie – termálne kúpalisko vo Veľkom Mederi
Máte svoje osobné skúsenosti s týmto termálnym kúpaliskom alebo chcete niečo ďalším návštevníkom vhodné doporučiť? Napíšte o tom v komentároch niečo viac.

Vložiť komentár