Termálne kúpaliská a Aquaparky lákajú

Termálna voda

Termálny prameň je druh prameňa, z ktorého vystupuje ohriata voda často obohatená o minerálne zložky. Podľa prirodzenej teploty pri prameni sa vody s teplotou vyššou ako 25 °C označujú ako termálne.
Termálne pramene na Slovensku sa využívajú v kúpeloch, termálnych kúpaliskách a akvaparkoch.

Termálne kúpaliská a Aquaparky na Slovensku.

Užite si chvíle oddychu alebo dovolenku v obľúbených termálnych kúpaliskách a Aquaparkoch po celom Slovensku.Voda a relax
Už v staroveku boli známe uvoľňujúce účinky vody. Ako ľudia začali objavovať termálne pramene, tak popularita čím ďalej viac narastala. Každá termálna voda je unikátna svojím zložením a pôsobením na ľudský organizmus.

Slovensko je známe aj tým, že sa na jeho území nachádza pomerne dostatok termálnych kúpalísk.

Niektoré sú širokej verejnosti známe a niektoré poznajú iba ľudia z blízkeho okolia.
Určite si pozrite ponuku termálnych kúpalísk na Slovenku ako dobrý tip na Váš najbližší rodinný výlet alebo dovolenku.

Prehľad termálnych kúpalísk na Slovensku
Vyberte si  z ponuky rôznych kúpalísk a areálov s termálnou vodou alebo termálne kúpaliská.

Každý organizmus potrebuje na relaxáciu slnko, čerstvý vzduch a upokojujúcu zeleň prírody.
A toto všetko nájdete na kúpaliskách s termálnou vodou.

Stránky Termálne kúpaliská – pomôžte aj Vy, ich vylepšiť

Stránky Termálne kúpaliská môžete urobiť atraktívnejšími a zaujímavejšími aj Vy a to tak, že pridáte do komentárov svoje skúsenosti s kúpaliskamii alebo napíšete svoje názory k jednotlivým článkom.

Najlepšou informáciou pri výbere vhodného termálneho kúpaliska sú skúsenosti ľudí, ktorí už majú skúsenosti s jednotlivými kúpaliskami alebo aquaparkmi a priamo vedia sprostredkovať ich osobné dojmy.
Preto keď navštívite niektoré z uvedených termálnych kúpalísk, napíšte svoje hodnotenie, ktoré môže ostatným návštevníkom uľahčiť výber k návšteve kúpaliska alebo aquaparku.

Ochrana osobných údajov

Na zobrazovanie reklám návštevníkom našich webových stránok využívame služby reklamných spoločností tretej strany. Tieto spoločnosti môžu použiť informácie (neobsahujúce vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) o vašich návštevách na týchto a iných webových stránkach s cieľom poskytnúť reklamy o tovaroch a službách, ktoré vás zaujímajú.

Spoločnosť Google, ako dodávateľ tretej strany, používa k zobrazovaniu reklám na týchto stránkach sobory cookie. Vďaka súborom cookie DART môže spoločnosť Google zobrazovať reklamy užívateľom na základe ich návštev na týchto stránkach a ďalších stránkach internetu.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto postupe a o možnostiach, ktoré máte k dispozícii, aby príslušné spoločnosti nepoužili tieto informácie, kliknite sem pre viac informácií.